» » Майстер-клас бізнес-тренера Миколи Сапсана для студентів ТНЕУ

Майстер-клас бізнес-тренера Миколи Сапсана для студентів ТНЕУ

Дата: 6-06-2013, 09:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

…І Білл Гейтс, і Роберт Кіосакі, і кожен з нас щоранку прокидається, отримуючи однакові 24 години життя. Питання лише в тому, як ми ними розпоряджаємося, який ВИБІР робимо і яку ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ беремо на себе…

Про ці базові категорії життя людини студенти ТНЕУ мали можливість дізнатися, відвідавши майстер-клас бізнес-тренера Миколи Сапсана, що відбувся 4 червня в актовому залі університету. Як стати лідером і продюсером власного життя? Як не загубитися в інформаційну епоху? Що таке альтернативна освіта для дорослих і які тонкощі і секрети того, як знайти хорошу роботу? Ці та інші питання стали предметом гарячої дискусії.

Щиро дякуємо Миколі Сапсану за увагу до молоді Тернопільського національного економічного університету!