» » Дорога університетська родино!

Дорога університетська родино!

Дата: 4-05-2024, 19:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Світле свято Воскресіння Господнього єднає нас, християн, у міцній вірі та благодатній милості, перетворюючи наш біль на пасхальну радість, огортаючи серця любов’ю та мироспасительною надією.

Великдень – цілющий дотик Воскреслого Христа, який прославить зневаженого, відновить зруйноване, оздоровить зраненого, простягне свою життєдайну правицю до зболеної України.

Благодать Божа освітлює наш шлях, сповнюючи роздумами про величність буття. Ми разом молимося, щоб Господь своєю силою захистив нашу землю від ворога, зберіг від лиха та скорботи.

Нехай звістка про Воскреслого Христа стане джерелом очищення, переосмислення та праведності. Хай Господь своїм божественним світлом завітає туди, де ллється кров наших захисників й витре сльози наших матерів, жінок і дітей. Бажаю, щоб освячуючи Великодній кошик, Ви відчули Боже благословення!

Хай упевненість у Перемозі буде життєдайною енергією, яка дасть сили та наснагу для відродження України!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!