» » У ТНЕУ проходять курси підвищення кваліфікації працівники Державної казначейської служби України

Дата: 10-06-2013, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Десятого травня 2013 року у ТНЕУ зібрались фахівці Державної казначейської служби України для проходження курсів підвищення кваліфікації.

Привітати слухачів курсів підвищення кваліфікації у стінах Тернопільського національного економічного університету завітали: начальник Тернопільської митниці Харкавий Микола Олександрович, директор департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України Гізатуліна Людмила Василівна, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Мац Михайло Йосифович, заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Зварич Олексій Петрович.

Ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Крисоватий Андрій Ігорович виступив із вітальним словом перед слухачами курсів та розповів про багаторічну співпрацю між Державною казначейською службою України та вищим навчальним закладом. Андрій Ігорович наголосив на важливості підготовки висококваліфікованих фахівців Державної казначейської служби України, а також здійснення перепідготовки кадрів та підвищення їхньої кваліфікації, адже Державна казначейська служба України є потужною структурою, що здійснює реалізацію державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів. Андрій Ігорович побажав слухачам курсів плідної роботи, наснаги, а також приємних вражень від перебування у мальовничому Тернополі.

Директор департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України Гізатуліна Людмила Василівна, випускниця ТНЕУ, розповіла про те, як приємно повертатися у стіни альма-матер та бачити успіхи рідного університету. Скоординувавши роботу, Людмила Василівна теж привітала усіх слухачів та побажала отримати ґрунтовні знання та вміння, які відповідатимуть вимогам сьогодення.

Перед працівниками Державної казначейської служби України із лекцією виступив начальник Тернопільської митниці Харкавий Микола Олександрович, у якій проаналізував основні напрямки роботи митниці, наголосив на найважливіших проблемах сучасної митної системи, а також охарактеризував основні напрямки співпраці митниці та Державної казначейської служби України.