» » Візит до ТНЕУ Президента Асоціації платників податків України

Візит до ТНЕУ Президента Асоціації платників податків України

Дата: 12-06-2013, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чотирнадцятого червня з робочим візитом до Тернопільського національного економічного університету завітає Президент Асоціації платників податків України Арбузова Валентина Іванівна.

Під час зустрічі із керівництвом університету буде підписано меморандум про співпрацю між  Асоціацією платників податків України та Тернопільським національним економічним університетом.

За науковим заходом Ви маєте змогу спостерігати в режимі онлайн за адресою: http://live.wunu.edu.ua/

Інформаційна довідка:

Арбузова Валентина Іванівна

Президент Асоціації платників податків України.

Голова Правління банку ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку".

Народилася у 1950 році в м. Донецьку в сім'ї робітників: батько - шахтар, мати - швачка.

Освіта вища. 1973 року закінчила Донецький державний Університет за спеціальністю "Фінанси та кредит", одержала кваліфікацію "економіст".

Трудову діяльність розпочала 1973 року. Має 37 років досвіду роботи в банківських установах, з них 31 рік - на керівних посадах.

З липня 1973 року по березень 1974 року - економіст відділу фінансування та кредитування сільського господарства.

З березня 1974 року по серпень 1975 року - Донецька обласна контора Держбанку, кредитний інспектор відділу кредитування промисловості.

З серпня 1975 року по вересень 1978 року - Київське відділення Держбанку у м. Донецьку, старший економіст відділу кредитування.

З вересня 1978 року по грудень 1988 року - Київське відділення Держбанку у м. Донецьку, заступник керівника.

З грудня 1988 року по лютий 1990 року - Донецьке обласне управління Промбудбанку, керівник відділу облуправління.

З лютого 1990 року по лютий1994 року - Донецьке облуправління Державного комерційного Промбудбанку, заступник керівника облуправління.

З лютого 1994 року по грудень 1994 року - Донецька філія «Восток» Українського банку «Відродження», перший заступник директора філії.

З грудня 1994 року по лютий 2006 - Донецьке регіональне управління ЗАО КБ «Приватбанк», директор.

З лютого 2006 року по жовтень 2007 року - Донецьке регіональне управління ЗАО КБ «Приватбанк», радник Голови Правління банку.

З червня 2009 року по травень 2010 року - ПАТ «ВБР», Голова Правління банку.

З травня 2010 року по жовтень 2010 року - ПАТ "ВБР", Президент.

З листопада 2010 року по теперішній час - ПАТ «ВБР», Голова Правління банку.

10 грудня 2010 року VII З'їздом АППУ обрана на посаду Президента АППУ.

8 грудня 2012 року VIII З'їздом АППУ переобрана на посаду Президента АППУ.