» » Вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик»

Вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик»

Дата: 21-06-2013, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У травні 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

На шпальтах травневого випуску газети Ви зможете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема знайти інформацію про проведену Всеукраїнську наукову конференцію: «Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації та ефективності функціонування банківської системи України», науковим семінаром «Проблеми та витоки боргової кризи у США та ЄС: уроки для України».

Окрім цього в газеті подана цікава інформація про незвичайні монети світу, про особливості банку майбутнього, про те, чи є реальними розрахунки за допомогою мобільних телефонів тощо.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом прочитати свіжий примірник нашої газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Примірник газети
Завантажити Переглянути онлайн