» » Відбувся навчальний семінар «Перехід кредитних спілок на міжнародні стандарти фінансової звітності»

Дата: 26-06-2013, 15:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 20-21 червня 2013 року в приміщенні наукової бібліотеки Тернопільського національного економічного університету відбувся навчальний семінар для кредитних спілок «Перехід кредитних спілок на міжнародні стандарти фінансової звітності».

Організатори семінару – факультет обліку і аудиту ТНЕУ та аудиторська фірма «ЗАХІДАУДИТ».

Участь у заході взяли близько 50 представників кредитних спілок з Житомирської, Вінницької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей та м. Кривий Ріг, в.о. декана факультету обліку і аудиту О. Л. Шашкевич та провідні доценти кафедри аудиту, ревізії та контролінгу.

У рамках семінару укладена угода про співпрацю між факультетом обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету та аудиторською фірмою «ЗАХІДАУДИТ» щодо якісної підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю «Облік і аудит», сприяння студентам у проходженні практики, стажування.