» » Першокурсники відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів

Дата: 26-06-2013, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До дня вшанування пам’яті жертв Другої світової війни студенти 1-го курсу ТНЕУ напряму підготовки «Туризм» відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів.

Оглядову екскурсію у музеї провів колишній політичний в’язень, а тепер науковий співробітник цієї установи пан Олещук. Зокрема, студенти оглянули тематичні експозиції, які ілюстрували умови проживання та перебування політичних в’язнів у камерах і карцерах слідчого ізолятору НКВС. Особливе враження залишилося у відвідувачів від кімнати, де експонуються моделі криївки УПА, а також зразки зброї та амуніції, які використовувалися українськими вояками.

Студенти були захоплені розповідями екскурсовода. Відвідувачі залишили свої вдячні записи у книзі відгуків.