» » Відбулося відкрите засідання приймальної комісії

Відбулося відкрите засідання приймальної комісії

Дата: 1-07-2013, 11:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 1 липня 2013 року, відбулося відкрите засідання приймальної комісії ТНЕУ за участю ректора, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого та деканів факультетів.

Ректор, звертаючись до присутніх, відзначив, що найбільшою цінністю університету є абітурієнт, студент та випускник. Ми чекаємо на молодих людей, які мають бажання навчатися у нашому ВНЗ. В університеті створені умови для якісного навчання та творчої самореалізації кожної особистості. Професорсько-викладацький колектив докладе усіх зусиль для того, щоб роки навчання у ТНЕУ стали найкращими у житті юнаків і дівчат.

Члени приймальної комісії відповіли на запитання деканів та присутніх щодо проведення вступної кампанії-2013 та продемонстрували готовність технічних засобів для успішного її перебігу.

Нагадаємо, що з 1 липня 2013 року приймальна комісія ТНЕУ розпочала прийом документів для вступу до університету.

Графік роботи приймальної комісії

Понеділок-п'ятниця з 9-00 до 17-00 год.

Обідня перерва з 13-00 до 14-00 год.

Субота-неділя 9-00 до 15-00 год (на період вступної кампанії).

Адреса: вул. Львівська, 11 (корпус №1), м. Тернопіль

Телефон: (0352) 47-50-60

ТНЕУ - освіта європейського рівня!