» » Міжнародна науково-практична конференція „Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика”

Дата: 1-07-2013, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги!

Інститут управління Класичного приватного університету запрошує докторантів, аспірантів, професорсько-викладацький склад, слухачів магістратури, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика”, що відбудеться 15 листопада 2013 року в місті Запоріжжя.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Проблеми та перспективи формування механізмів державного управління соціально-економічним розвитком.

2.    Стратегія розвитку місцевого самоврядування в умовах глобальної інтеграції.

3.  Менеджмент підприємств та організацій сучасної економіки

4.   Сучасні напрями та перспективи розвитку теорії і практики управління інноваційно-інвестиційною та зовнішньоекономічною діяльністю підприємств

5. Проблеми і перспективи розвитку адміністративного менеджменту та технологій ефективного управління бізнесом

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Збірник матеріалів конференції планується видати до початку конференції.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн