» » Вітаємо Письменного Віталія Валерійовича!

Вітаємо Письменного Віталія Валерійовича!

Дата: 5-07-2013, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дипломом за друге місце в VI Всеукраїнському конкурсі наукових робіт молодих вчених ім. М.І. Туган-Барановського в номінації «Монографічні видання» за конкурсним напрямком «Податкова політика в контексті функціонування фінансової системи України» нагороджено к.е.н., доцента кафедри фінансів Письменного Віталія Валерійовича.

Конкурс було організовано Науково-дослідним центром з проблем оподаткування і Радою молодих вчених Національного університету державної податкової служби України, а нагородження його переможців відбулося 2 липня 2013 року в рамках П’ятого Україно-Російського симпозіуму «Теорія і практика податкових реформ» (м. Ірпінь, НУ ДПС України).

Вітаємо Віталія Валерійовича і бажаємо йому наснаги у справі примноження наукової слави нашого Університету!