Перемога у Болгарії

Дата: 5-07-2013, 16:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Болгарії, місті Несебр, проходив Міжнародний дитячо – юнацький фестиваль «Солнце, радость, красота»,  у якому взяли участь учасники народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о»нашого університету (художній керівник Любов Борисяк).

Перед багатотисячною аудиторією та компетентним журі учасники фестивалю, а це понад 200 танцювальних колективів з України, Росії, Білорусії, Казахстану, Фінляндії, Німеччини, Польщі, демонстрували свої таланти.

Зразковий ансамбль танцю «Рожева пантера»/дитяча категорія/ завоював І-місце у номінації «Сучасна хореографія», балет «Т.А.Н.Г.о»/доросла категорія/ і модерн – балет «Птаха щастя»/юнацька категорія/ — ІІ-місце у номінації «Сучасна хореографія», шоу – балет «Флеш»/юнацька категорія/ — ІІІ-місце у номінації «Естрадна хореографія».

Учасники народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» повернулись із фестивалю радісні, переповнені чудовими враженнями, адже вони не тільки танцювали, а й прекрасно відпочивали на сонячному узбережжі Чорного моря. Завдяки їх успішному виступу про Тернопіль та наш університет взнали багато людей з різних країн світу.

Вітаємо з перемогою і бажаємо високих творчих злетів!