» » Студенти ТНЕУ - серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт

Дата: 8-07-2013, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році».

На підставі  рішень  галузевих конкурсних комісій з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук визначено переможців, серед яких – 23 студенти Тернопільського національного економічного університету.

Вітаємо наших студентів та бажаємо високих досягнень на науковій ниві, подальших творчих здобутків й підкорення найвищих вершин!

Переможці конкурсу.pdf
Завантажити Переглянути онлайн