Вітаємо Ларису Хабарову!

Дата: 9-07-2013, 11:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка Україно-нідерландського факультету ТНЕУ Лариса Хабарова перемогла у відбірковому турі всеукраїнського конурсу серед дівчат-студенток «Перша леді». Окрім неї, до Криму поїде «Леді глядацьких симпатій» Оксана Маліборська.

Цього року наше місто у Криму під час обрання кращої студентської красуні представлять дві дівчини – «Леді глядацьких симпатій» і «Перша-леді-2013».

Відбір пройшов 5 липня в нічному клубі «Allure»

Конкурс відбувся під патронатом міського голови Сергія Надала, а оцінював красу дівчат його заступник Леонід Бицюра. До складу журі також увійшли шоумен і фронтмент гурту «Нічлава» Андрій Підлужний, «Міс Тернопіль-2013» Алліна Водяна» та інші. Очолив суддівську колегію директор «Креатор-буду» Ігор Гуда.

Щиро вітаємо Ларису Хабарову та бажаємо натхнення, творчих ідей та нових перемог!