Шановні першокурсники ТНЕУ!

Дата: 4-09-2013, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Раді повідомити Вам, що до свята Першого вересня вийшов з друку спецвипуск газети Тернопільського національного економічного університету «Університетська думка», який допоможе Вам познайомитись з вищим навчальним закладом, у якому Ви здобуватимете вищу освіту.

Отже, у вересневому номері газети читайте: інтерв’ю з ректором університету, професором А. І. Крисоватим, начальником навчального управління М. П. Чорним, найактуальніші новини вищого навчального закладу.

Крім того, Ви матимете змогу познайомитись з керівництвом університету, бібліотекою та її основними фондами, основними структурними підрозділами ВНЗ.

Тернопільський національний економічний університет радо вітає вступників та бажає їм впевнено долати перешкоди, підкоряючи нові вершини успіхів!

gazeta-zag.pdf
Завантажити Переглянути онлайн