Засідання Вченої ради

Дата: 22-10-2013, 09:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 30 жовтня 2013 року о 12.00 годині у залі захисту дисертацій (корпус №11) відбудеться засідання Вченої ради університету. Запрошуються завідувачі кафедр, керівники віддалених структурних підрозділів.

До уваги членів Вченої ради! Просимо Вас ознайомитися з Положенням про Науково-дослідний інститут інноваційного розвитку та державотворення, Концепцією  Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення, а також з ПОЛОЖЕННЯМ про порядок укладання угод з особами, підготовка яких здійснюється за державним замовленням, видачі довідок про надання можливості самостійного працевлаштування випускникам Тернопільського національного економічного університету, обговорення яких відбудеться на засіданні Вченої ради ТНЕУ.

Концепція

Положення центру працевлаштування