» » Першокурсники ознайомились із науковою бібліотекою

Першокурсники ознайомились із науковою бібліотекою

Дата: 16-10-2013, 16:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 жовтня студенти факультету фінансів, україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту та факультету міжнародного бізнесу та менеджменту разом із методистами відділу гуманітарної освіти та виховання Оксаною Володимирівною Кічак, Лесею Володимирівною Заморською та Зоряною Зотіківною Островською відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку.

Першокурсники ознайомилися із структурою бібліотеки, правилами користування бібліотечними фондами, роботою інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку».
Екскурсія була змістовною та корисною для кожного студента, найбільше зацікавлення викликала інформація про безкоштовний клуб вивчення іноземних мов.

Відділом гуманітарної освіти та виховання заплановано різноманітні ознайомчі екскурсії впродовж 2013-2014 навчального року для всіх студентів ТНЕУ.

Відділ гуманітарної освіти та виховання