» » Зустріч студентів із представниками молодіжних громадських організацій м. Тернополя та області

Дата: 17-10-2013, 14:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За ініціативи відділу гуманітарної освіти та виховання 16 жовтня 2013 р. в актовій залі ТНЕУ пройшла зустріч студентів із представниками молодіжних громадських організацій м. Тернополя та області.

Свою діяльність презентували: національна скаутська організація України «Пласт» (голова - Любомир Шимків), громадська організація «Файне Місто»(голова – Рустам Ергешов), молодіжна організація«Айсек» (президент – Уляна Верхова), громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» (голова – Ігор Процик), а також органи студентського самоврядування: університетська рада студентів (голова- Бич Павло) та первинна профспілкова організація студентів(голова –Антон Шевчук). Учасники зустрічі розповіли присутнім про діяльність своїх організацій, супроводжуючи розповіді цікавими відеопрезентаціями. Тож інформація, надана студентам, допоможе урізноманітнити їхнє дозвілля, зайняти активну громадську позицію та реалізувати себе у стінах рідного університету та за його межами.