Робоча зустріч

Дата: 17-10-2013, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 жовтня 2013 р. відбулася робоча зустріч в.о. директора ННІІОТ проф. Десятнюк Оксани Миронівни, декана факультету обліку і аудиту доц. Шашкевича Олександра Любомировича з директором Тернопільського обласного центру зайнятості Химейчуком Петром Рудольфовичем.

Під час зустрічі обговорені питання поглиблення співпраці Тернопільського національного економічного університету та Тернопільського обласного центру зайнятості в напрямку перекваліфікації та підвищення кваліфікації тимчасово безробітних громадян Тернопільської області, спільного моніторингу ринку праці регіону.

Актуальним питанням обговорення стало формування навчальних груп тимчасово безробітних для навчання на двомісячних курсах комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку.

Тернопільський національний економічний університет у рамках укладених угод співпрацює з Тернопільським обласним центром зайнятості щодо перепідготовки осіб, старших 45 років за ваучерними програмами у сфері інформаційних технологій.