«Магія слова» чекає на Вас…

Дата: 18-10-2013, 09:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ запрошує активних, творчих, талановитих студентів до участі у літературній студії «Магія слова», де вони матимуть можливість відточувати літературну, а також ораторську майстерність, знайомитись з новинками художньої літератури, виробляти у собі навики написання поетичного та прозового творів.

Керівником студії є методист відділу гуманітарної освіти та виховання університету Юрій Васильович Дзюла.

Учасники студії братимуть активну участь у творчому житті університету, стануть учасниками різноманітних мистецьких конкурсів, навчаться прекрасно орієнтуватися в сучасному літературному процесі. Літературна студія «Магія слова» є постійним учасником університетських заходів, міських та обласних свят.
Щиро запрошуємо Вас, шановні студенти ТНЕУ, стати учасниками цієї прекрасної літературної студії, де панує любов до українського слова, де стають справжніми митцями красного письменства.

Контактні телефони:
моб. 096 825 94 84

Відділ гуманітарної освіти та виховання