» » ІV Наукова конференція студентів та молодих вчених

ІV Наукова конференція студентів та молодих вчених

Дата: 18-10-2013, 09:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародних фінансів Україно-німецького економічного факультету ТНЕУ запрошує молодих вчених, аспірантів і студентів на IV Наукову конференцію “Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва”, яка відбудеться 21 листопада 2013 року.

Мета конференції:
Обмін інформацією щодо теоретичних та практичних досліджень із проблематики міжнародних економічних відносин.

Робочі мови конференції:
 українська;
 німецька;
 англійська.

Для участі в роботі конференції необхідно до 8 листопада 2013 року подати на кафедру міжнародних фінансів тези доповіді (в електронному та паперовому варіантах).
Для іногородніх учасників передбачається виключно дистанційна участь у конференції (публікація тез доповідей у збірнику та його пересилання поштою).

Адреса оргкомітету: Україно-німецький економічний факультет, кафедра міжнародних фінансів, Тернопільський національний економічний університет,
вул. Львівська 11, м. Тернопіль, 46009, Україна
Кафедра міжнародних фінансів: