До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 1-11-2013, 09:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках дії Договору про навчальне і науково-дослідне співробітництво  із Вроцлавським економічним університетом запрошуємо Вас на відкриті лекції

5 листопада 2013 р.  о 16.00 годині:

1. Доктора Вроцлавського економічного університету Даріуша Ґлущука «Źródła i bariery finansowania działalności innowacyjnej przedsiębiorstw w regionach Polski – rozwiązania statystyczne (Oslo Manual, Główny Urząd Statystyczny)».

2. Доктора Вроцлавського економічного університету Яцека Велца «How to Value a Brand which is Recognized but Not Currently Present on the Market. The Real-Life Case-Study from Polish Market».

6 листопада 2013 р.  о 16.00 годині:

1. Доктора Вроцлавського економічного університету Даріуша Ґлущука «Źródła i bariery finansowania działalności innowacyjnej przedsiębiorstw w regionach Polski – wyniki sprawozdań o innowacjach w przemyśle (PNT-02) i sektorze usług (PNT-02u)».

2. Доктора Вроцлавського економічного університету Яцека Велца «Analysis of Financial Statement under International Accounting Standards (which are Obligatory in EU). The Case-Study of Volkswagen Group».

Попередній запис на прослуховування відкритих лекцій здійснюється на Українсько-польській програмі з фінансів і страхування (1414 а.)