» » Ректор зустрівся з працівниками автотранспортної дільниці ТНЕУ

Ректор зустрівся з працівниками автотранспортної дільниці ТНЕУ

Дата: 31-10-2013, 09:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тридцятого жовтня ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з працівниками автотранспортної дільниці ТНЕУ.

Поспілкувавшись з водіями, Андрій Ігорович подякував усім за професіоналізм та нагородив грамотами Бульчака Ігоря Васильовича, Шевчука Антона Петровича, Шутого Володимира Андрійовича, Чипинюка Ігоря Васильовича, Петровського Юрія Петровича, Митника Ярослава Романовича, Кручового Олега Юліановича, Когута Юрія Даниловича, П'єха Василя Івановича, Андрусика Івана Миколайовича.

Ректор підкреслив, що автотранспортна дільниця є важливим підрозділом університету. Він поцікавився проблемами працівників, вислухав пропозиції та побажання начальника відділу  Василя Івановича П’єха. Андрій Ігорович наголосив на тому, що подібні зустрічі проводитимуться частіше.