» » Вітаю з Днем працівника соціальної сфери!

Вітаю з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 4-11-2013, 10:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників, на яких покладена дуже відповідальна й почесна місія.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, людяність, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Щиро вітаю працівників та студентів кафедри соціальної роботи з професійним святом. Ваша напружена праця, самовіддане служіння обраній справі, доброта та чуйність допомагають людям долати труднощі, які трапляються у житті кожного з нас.

Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої сили, оптимізму. Нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!

Ректор ТНЕУ                                       А.І.Крисоватий