» » Літературний конкурс «Лист до мами»

Літературний конкурс «Лист до мами»

Дата: 19-11-2013, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Відділ інформації і зв’язків з громадськістю разом із редакцією газети ТНЕУ «Університетська думка» оголошують літературний конкурс «Лист до Мами», який проводиться з 17 листопада 2013 року по 17 квітня 2014 року для студентів Тернопільського національного економічного університету і присвячується Дню матері.

Крайній термін подання конкурсних робіт – 17 квітня 2014 р.

Роботи, написані українською мовою, надсилати в електронному форматі на адресу: mariya-balitzka[at]rambler.ru

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме журі.

Для нагородження переможців встановлено премії:

Перша, Друга, Третя, а також п’ять заохочувальних.

Переможцям також буде вручено спеціальні нагороди й подарунки.

Урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться в Тернополі на свято Дня матері – 11 травня 2014 р. (про час і місце буде повідомлено додатково).

Докладнішу інформацію щодо написання конкурсних робіт можна дізнатися за телефонами: 0352-47-50-63; моб.: 067 26-76-493

Дорогі студенти!

Дякуємо Вам за те, що Ви зголосилися взяти участь у Літературному конкурсі «Лист до мами».

Ви приїхали до Тернополя з різних регіонів України та з-за кордону, і Ваші душі сумують за найріднішою у світі Людиною…

Напишіть Мамі листа від щирого серця: опишіть, що відчуваєте в розлуці, про що хотіли би запитати саме через лист, у чому зізнатися, чим поділитися, порадувати…

Розкажіть мамі – як живете, про свої захоплення і здійснення задумів, про мрії і плани; порадуйте маму досягненнями у навчанні, науці, культурі, спорті…

Підбирайте вишукані слова, якими так багата наша українська мова; представте свої творчі здібності й через застосування крилатих висловів, епітетів, метафор; покажіть, як можна саме у листі передати почуття і думки, словом намалювати портрет Мами.

Успіхів вам!

З повагою Марія Баліцька, член НСПУ, член НСЖУ,

головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»