» » Вітаємо студентку групи Ф-41 Стецину Ольгу!

Вітаємо студентку групи Ф-41 Стецину Ольгу!

Дата: 29-11-2013, 11:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять першого листопада 2013 року в Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбулася ІІ міжвузівська студентська конференція «Актуальні проблеми фінансово-економічних відносин в Україні», де обговорювалися актуальні теоретичні та практичні проблеми сучасного стану фінансово-економічних відносин в нашій державі.

Участь у науковому заході взяла студентка групи Ф-41 факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету Стецина Ольга Ігорівна (науковий керівник – канд. екон. наук, доц. Письменний В.В.).

Наша студентка нагороджена грамотою за І місце за виступ на пленарному засіданні «Проблеми зміцнення фінансової бази бюджету міста Тернополя».  ЇЇ доповідь отримала найбільш позитивні відгуки від членів оргкомітету та учасників конференції.

Вітаємо Ольгу Ігорівну та бажаємо їй натхнення до нових наукових звершень!