» » Вивчення англійської мови за програмою Канадського коледжу англійської мови (ККАМ)

Дата: 29-11-2013, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів! Нещодавно була укладена угода про академічну співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Канадським коледжем англійської мови (ККАМ, Ванкувер Канада).

Договір передбачає реалізацію спільного академічного проекту щодо впровадження SMRT он-лайн навчального плану ККАМ в ТНЕУ. Ця програма надає можливість студентам нашого вищого навчального закладу отримати сертифікат  міжнародного зразка про володіння англійською мовою, не виїжджаючи за межі країни.

Після закінчення навчального року, за погодженням з ККАМ, найкращому студенту програми буде надана стипендія від Канадського коледжу англійської мови на безкоштовне навчання   за обраною програмою.

Додаткову інформацію можна отримати у начальника відділу міжнародного співробітництва Ігоря Орестовича  Ліщинського (каб. 1221) або завідувача кафедри іноземних мов та професійної комунікації Наталії Степанівни Лисої (каб. 3101).