» » Студент ТНЕУ - учасник Школи Європейських студій «EU Study Days»

Студент ТНЕУ - учасник Школи Європейських студій «EU Study Days»

Дата: 29-11-2013, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 20-24 листопада у Львові проходила шоста сесія Школи Європейських студій («EU Study Days»). Студенти та випускники вищих навчальних закладів з заходу, півночі та центру України, відібрані за підсумками відкритого конкурсу, мали змогу прослухати курс лекцій з актуальних питань взаємин між Україною та Європейським Союзом відомих українських та європейських експертів в галузях економіки, міжнародних відносин та права. Перед слухачами виступили посадовці та експерти Представництва Європейського Союзу в Україні, а також визнані українські фахівці з європейської тематики.

Учасником Школи Європейських студій був студент групи МЕЄЕм-51 факультету міжнародного бізнесу та менеджменту ТНЕУ Олег Васько. Олег роповідає: «Школа залишила найкращі враження. Починаючи від прекрасної атмосфери, закінчуючи спікерами. Золтан Салаі, Ніколас Бердж, Хольгер Роммен та Вікторія Давидова розповідали нам про діяльність Представництва ЄС в Україні. З українських експертів ми мали нагоду послухати Тараса Качку, Ірину Сушко, Генадія Друзенко. Дуже цікаво було послухати відомого історика, Ярослава Грицака про становлення української історії в Європі та розповідь Євгена Демченка про нові медіа та їх місце у світі. Один з модераторів Школи, Володимир Гушулей, показав презентацію про Європейські освітні програми для Українців. Школа надала мені можливість познайомитись з багатьма цікавими та розумними людьми. Як сказав один з нас: «Я радий, що опинився саме в цей час, саме в цьому місці, саме з цими людьми». Впевнений, що наше спілкування на цьому не завершиться, а студентів нашого закладу закликаю подавати заявки на наступні сесії «EU Study Days». Воно більш, ніж того варте».

Фото: EU Study Days

Кафедра міжнародної економіки