» » Засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Дата: 18-12-2013, 09:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 18-19  грудня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань (корпус №11) відбудеться засідання Науково-технічної ради з головних напрямків наукових досліджень ТНЕУ.

Запрошуємо членів Науково-технічної ради, деканів факультетів, директорів відокремлених підрозділів, завідувачів кафедр, керівників наукових підрозділів, наукових керівників (відповідальних виконавців) НДР,  голову Ради молодих вчених, голову студентського наукового товариства.

18 грудня 2013 року:

1.1. Звіти деканів факультетів з участю завідувачів кафедр, директорів відокремлених інститутів про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2013 рік. Презентація звітів з використанням мультимедійної техніки.

1.2. Звіти голови Ради молодих вчених та голови студентського наукового товариства про підсумки діяльності за 2013 рік. Презентація звітів з використанням мультимедійної техніки.

19 грудня 2013 року:

2.1. Звіти керівників наукових підрозділів.

2.2. Звіти керівників (відповідальних виконавців) про завершені науково-дослідні роботи (етапи), які виконані за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

2.3. Про затвердження переліку проектів держбюджетних досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2014 році.

2.4. Звіт стипендіата Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених 2013 року Монастирського Г.Л., д.е.н., професора кафедри державного і муніципального управління, директора НДІ ІРД.

2.5. Звіти стипендіатів ректора ТНЕУ для молодих вчених за 2013 рік.