З днем Святого Миколая!

Дата: 19-12-2013, 09:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти, професорсько-викладацький колектив та працівники університету! Вітаю Вас з днем Святого Миколая! Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового й Нового року. Невидимою рукою Миколай Чудотворець здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра.

Впевнений, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця усіх дорослих та дітей. Нехай він дарує здоров`я і щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме Вас протягом усього життя.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах Ви постійно відчували любов і опіку Святого Миколая, а Ваші задуми і мрії збувалися!

З повагою ректор ТНЕУ   А. І. Крисоватий