» » Запрошуємо студентів факультету фінансів до участі у Всеукраїнських олімпіадах!

Запрошуємо студентів факультету фінансів до участі у Всеукраїнських олімпіадах!

Дата: 12-02-2014, 15:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Кафедра фінансів Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі в І турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит" та І турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Державні фінанси", що відбудуться 13 лютого 2014 року об 11 годині в аудиторії 11104.

Запрошуємо студентів факультету фінансів до участі у Всеукраїнських олімпіадах!

Дата: 12-02-2014, 15:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю