» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Соціальна робота”

Дата: 13-02-2014, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. „Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013 / 2014 н.р.” на базі Тернопільського національного економічного університету 14 – 16 травня 2014 року буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Соціальна робота” серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації (за погодженням з оргкомітетом, до участі в олімпіаді можуть бути допущені студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації).

Всеукраїнська студентська олімпіада є однією з форм організації навчально-виховної роботи студентів вищих навчальних закладів України. Для участі в Олімпіаді запрошуються 1-2 студенти-переможці першого туру.

Під час проведення олімпіади учасники виконуватимуть письмові завдання, котрі охоплюють такі дисципліни: «Історія соціальної роботи», «Теорія соціальної роботи», «Методи соціальної роботи», «Основи консультування».

Олімпіада буде проходити в три етапи:
1етап – індивідуальна письмова робота з теоретичних аспектів соціальної роботи (14 травня 2014 р., з 14.00 до 15.30);
2 етап – виконання практичних завдань з соціальної роботи (14 травня 2014 р., з 16.00 до 18.00);
3 етап – презентація студентами авторських соціальних проектів з актуальних проблем роботи з різними категоріями населення (15-16 травня 2014 р.)

Дата: 13-02-2014, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Олімпіада буде проходити в три етапи: