» » ТНЕУ призначено базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Дата: 18-02-2014, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2013 року №1820 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» Тернопільський національний економічний університет призначено базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».

Термін проведення Олімпіади: 2-4 квітня 2014 року.

Другий етап Олімпіади передбачає виконання письмового завдання, яке включає теоретичні питання, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці ІІ етапу Олімпіади визначаються за сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань. Завдання ІІ етапу Олімпіади формуються відповідно до програм нормативних навчальних дисциплін: «Фінанси», «Бюджетна система», «Податкова система», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Страхування», «Гроші та кредит», «Банківська система».

На ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади запрошуються по 2 переможці І етапу олімпіади у вищих навчальних закладах.

Для участі у ІІ етапі необхідно до 1 березня 2014 року надіслати анкети переможців І етапу за наведеним зразком.

Запрошення для участі у ІІ етапі Олімпіади будуть розіслані студентам після 10 березня 2014 року

anketa-olmpada-2014.doc

nformlist-olmpada-2014.doc

Дата: 18-02-2014, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Термін проведення Олімпіади: 2-4 квітня 2014 року.

anketa-olmpada-2014.doc

nformlist-olmpada-2014.doc