» » І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

Дата: 19-02-2014, 15:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 лютого 2013 року в аудиторії 1407 відбувся  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», який організувала і провела кафедра економічної теорії.

Учасники олімпіади представляли навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина, факультети фінансів, комп’ютерних та інформаційних технологій, економіки та управління, аграрної економіки і менеджменту, коледж Чортківського Інституту підприємництва і бізнесу.

Заявки на участь у конференції надійшли від 17 студентів, з них: 11 – від студентів ІІ курсу, 4 – студентів ІІІ курсу, 1 – студента ІV курсу, 1 – студента V курсу. Взяли участь в олімпіаді 14 студентів: Марків Тарас (ст. гр. МЕЄЕ–51); Рекрут Юрій (ст. гр. ОАПВ–41); Романюк Віталій (ст. гр. ФКчт–31); Карпишин Юрій (ст. гр. ФКчт–31); Хавтур Ірина (ст. гр. ФКчт–31);  Вакуленко Катерина (ст. гр. МЕЄЕ–31); Тарасюк Оксана (ст. гр. МЕЄЕ–21), Тхорик Марія (ст. гр. МЕЄЕ–22), Матюк Богдан (ст. гр. МЕЄЕ–22), Плюта Вікторія (ст. гр. УПЕП–21), Пеляк Віктор (ст. гр. ЕК–21), Луців Михайло (ст. гр. ЕТ–21), Пивоварчук Наталя, Різник Юля (ст. гр. МЗЕД–21).

Учасникам олімпіади були запропоновані 20 тестів двох рівнів складності, кожен з яких передбачав лише одну правильну відповідь (12 –– першого рівня складності (правильна відповідь на кожен такий тест оцінювалась в 1 бал) та 8 –– другого рівня складності, правильна відповідь на кожен з яких оцінювалась у 2 бали) та 2 задачі, які оцінювались у 40 та 32 бали відповідно. Роботи оцінювались за 100-бальною шкалою.

В якості журі виступили завідувачий кафедрою економічної теорії, д.е.н., професор Віктор Валерійович Козюк (голова журі), доценти кафедри економічної теорії Оксана Петрівна Шиманська,  Ольга Іванівна Заклекта, старший викладач Антоніна Костянтинівна Пода.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»  у  ТНЕУ (2013–2014 н.р.) стали:

І місце – Рекрут Юрій Романович – студент групи ОАПВ–41 (керівник – доц. Заклекта О.І.);

ІІ місце – Тхорик Марія Володимирівна – студент групи МЕЄЕ–22 (керівник – старший викладач Пода А.К.);

ІІІ місце – Тарасюк Оксана Ігорівна – студент групи МЕЄЕ–21 (керівник – старший викладач Пода А.К.).