» » Зустріч з Богданом Мельничуком

Зустріч з Богданом Мельничуком

Дата: 19-02-2014, 16:29 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

18 лютого 2014 року в рамках тижня рідної мови в університетській світлиці відбулася творча зустріч студентів із заслуженим діячем мистецтв України, письменником, громадським діячем, краєзнавцем, журналістом Богданом Мельничуком. У теплій та невимушеній атмосфері митець розповів про своє становлення, студентські роки, любов до творчості, вміло приправляючи розповідь дотепними жартами та цікавими оповідками. Студенти дізналися про багату творчу спадщину письменника та важливість вміння володіти українською мовою.

Варто сказати, що митець вправно володіє рідним словом, вміє вишукано висловлювати свої творчі думки. Студенти були захоплені письменницькою невтомністю Богдана Івановича, а особливо кількістю написаних ним книг, а це: 38 книг драматургії, прози й поезії; понад 500 збірок, редактором і укладачем яких був письменник, засвідчили про багатоманіття творчих пошуків митця. Нехай же й надалі горить вогонь творчості у серці Богдана Мельничука й надихає на нові звершення.