» » Фокус-групова методика «Профілактика наркоманії серед підлітків» для студентів коледжу ТНЕУ

Дата: 21-02-2014, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцятого лютого 2014 року в читальному залі наукової бібліотеки ТНЕУ відбулася фокус-групова методика «Профілактика наркоманії серед підлітків» для студентів коледжу ТНЕУ.

Відкрила засідання завідувач читального залу наукової бібліотеки С. М. Голда. Перед присутніми виступила студентка ІV курсу факультету соціальної роботи  Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій Самборська Ірина Ігорівна та фахівець соціальної роботи ТМЦСССДМ Т.О. Дмитренко.

Доповідач наголосила на  актуальності проблеми наркоманії, основною тенденцією якої є катастрофічне зростання числа наркозалежних, передусім, серед підлітків та розповіла про способи попередження наркотичної залежності.

Присутні мали змогу також ознайомитися із книжковою виставкою «Щоб не терзало потім каяття, побережи своє життя».