» » Підвищення кваліфікації аграрних спеціалістів з України

Підвищення кваліфікації аграрних спеціалістів з України

Дата: 4-03-2014, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці між Тернопільським національним економічним університетом та Фондом «Шорлемер штіфтунг» Німецького Сільського Союзу запрошуємо студентів нашого вищого навчального закладу  взяти участь у  програмі підвищення кваліфікації при підтримці Федерального Міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини.

Молоді експерти-аграрники з Росії, України, Білорусії і Німеччини підвищують кваліфікацію не тільки за спеціальностями, але і в соціальному та культурному аспектах, що відіграє важливу роль у міжнародних ділових контактах.

У результаті розвитку міжнародної мережі випускників, створюються можливості професійного розвитку кожного випускника програми окремо і будуються мости між молодими спеціалістами та підприємцями-роботодавцями.

Вимоги до учасників:

-Студенти сільськогосподарських ВНЗ;

-Володіння німецькою мовою;

-Висока професійна мотивація і знання вітчизняного аграрного сектору;

-Великий практичний досвід в с/г;

-Водійські права на автомобіль чи трактор.

Цілі практики:

-Поглиблення теоретичних знань і отримання практичних навичок у галузях рослинництва і тваринництва, а також в обслуговуванні с/г техніки;

-Розвиток підприємницьких та управлінських якостей;

-Поглиблення соціальних та міжкультурних компетенцій;

-Встановлення ділових міжнародних контактів в аграрному секторі.

Структура навчання:

-Тривалість 4 місяці (11 травня – 11 вересня 2014 року);

-Вступний семінар (2 тижні) з практичної й теоретичної підготовки для подальшого практичного навчання на підприємстві;  тренінг з міжкультурної комунікації;

-Практика  на с/г підприємствах з Федеральної Землі Північний Рейн-Вестфалія (3,5 місяці);

-Інтенсивне кураторство;

-Два спеціалізовані семінари (2х2 дні);

-Безкоштовна  спеціальна література;

-Написання звіту з практики й підготовка 3 рефератів;

-Отримання сертифікатів від Федерального Міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, від навчальних центрів.

Детальніше www.dbv-agrarpraktikum.de

broschre-schorlemer-2014-ukr.pdf