» » Визнання на міжнародному рівні науковців ТНЕУ!

Визнання на міжнародному рівні науковців ТНЕУ!

Дата: 6-03-2014, 12:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Зважаючи на науковий досвід та визначні досягнення у царині науки,  проректор з міжнародних зв’язків, професор, доктор економічних наук Віктор Валерійович Козюк та завідувач кафедри міжнародної економіки, професор, доктор економічних наук Євген Васильович Савельєв  визначені незалежними експертами Грецької агенції гарантування якості та акредитування (Hellenic Quality Assurance and Accreditation Agency).

Директор Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення, доктор економічних наук, професор Григорій Леонардович Монастирський став експертом Польської акредитаційної комісії Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща.

Зазначені організації займаються акредитацією та сертифікацією освітніх програм, зовнішньою незалежною оцінкою відповідності претендентів на вчене знання професор.

Вітаємо науковців ТНЕУ з міжнародним визнанням!