» » Посол ЄС, Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінські візьме участь у телемості

Дата: 11-03-2014, 13:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 березня об 11.00 год Посол ЄС в Україні Ян Томбінські візьме участь у телемості й поспілкується зі студентами та викладачами Тернопільського національного економічного університету.

У режимі он-лайн Посол розкаже про європейську інтеграцію та українсько-європейське партнерство,  про конкретні заходи, покликані економічно та фінансово підтримати Україну, спростує міфи і стереотипи щодо підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, а також ознайомить з можливостями  європейської освіти для українців.

До участі запрошуються усі охочі, зокрема представники вищих навчальних закладів, неурядових організацій, студенти активісти інформаційних центрів ЄС Тернополя.

Мова проведення заходу – українська.

Телеміст Посла ЄС зі студентами Тернополя є частиною інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить в Україні. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.