» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

Дата: 11-03-2014, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році», з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, на базі Тернопільського національного економічного університету 14-16 травня 2014 року буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Звертаємо Вашу увагу, що Анкета учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади заповнюється друкованим способом та з дотриманням вимог (наявність підписів, печаток, правильних даних учасників). Анкети, за наведеним на звороті листа-запрошення зразком, приймаються до 25 березня 2014 р.

Документи для скачування:

Наказ ТНЕУ про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади

Лист-запрошення на олімпіаду

nakaz-47.1-1.pdf