ТНЕУ пишається своїми героями

Дата: 11-03-2014, 17:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет пишається своїми випускниками, які не зраджують українському народові й відстоюють територіальну цілісність України. Незважаючи на труднощі, патріотично налаштовані військові залишаються вірними присязі, відчуваючи підтримку українців.

Ми вдячні нашим випускникам та слухачам магістратури факультету державного управління, які навчаються в Кримському навчально-науковому інституті економіки та управління ТНЕУ за відвагу, силу духу, мужність та волю. Серед них: П’ятницький Роман Леонідович – командир флагмана «Гетьман Сагайдачний», Бреєв Григорій Володимирович – заступник командира південної бази ВМС України, екс-командир корабля «Славутич» та корвета «Тернопіль», Малий Дмитро Володимирович – командир механічної машини корвета «Тернопіль», Григор’єв Олег Євгенійович – екс-командир Корвета «Тернопіль», Рудковський Юрій Іванович – командир корабля «Хмельницький», Карлаш Сергій Михайлович – командир електромеханічної бойової частини «Черкаси» та Ємельяненко Максим Олександрович – командир корвета «Тернопіль».

Екіпаж корвета «Тернопіль», як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів, несуть службу у шатному режимі й готові до оборони.

Ви – герої! ТНЕУ разом із Вами!