» » Висадження алеї пам’яті Героїв «Небесної сотні»

Висадження алеї пам’яті Героїв «Небесної сотні»

Дата: 21-03-2014, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Плине кача по Тисині,

Ой, плине кача по Тисині.

Мамко моя, не лай мені,

Мамко моя, не лай мені.

Залаєш ми в злу годину,

Ой, залаєш ми в злу годину.

Сам не знаю, де погину,

Сам не знаю, де погину.

Погину я в чужім краю,

Погину я в чужім краю.

Хто ж ми буде брати яму?

Виберут мі чужі люде,

Ой виберут мі чужі люде,

Ци не жаль ти, мамко, буде?

Ой, ци не жаль ти, мамко, буде?

Ой як ж мені, синку, не жаль?

Як же мені, синку, не жаль?

Ти на моїм серцю лежав,

Ти на моїм серцю лежав.

Плине кача по Тисині,

Ой, плине кача по Тисині.

Мамко моя, не лай мені,

Мамко моя, не лай мені.

Так звучить лемківська тужлива народна пісня, що стала неофіційним гімном «Небесної сотні» – загиблих учасників акцій протесту в грудні 2013 – лютому 2014 року в Україні. Саме вона лунала у записі «Піккардійської терції», під час прощання із загиблими Героями Майдану, коли десятки людей, зі сльозами на очах, прийшли попрощатись із тими, хто поклав своє життя за краще майбутнє України.

З ініціативи ректора Тернопільського національного економічного університету в пам'ять Героїв 22 березня  2014 року об 11 годині відбудеться висадка алеї пам’яті «Небесної сотні».

"Як данину пам'яті та нагадування кожному, якою ціною була здобута перемога,» – зазначив ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий. – «Сто лип, які символізуватимуть мужність загиблих Героїв Майдану, відважних «гайдамаків» наших днів, будуть висаджені на території центрального корпусу університету, вулиця Львівська, 11».

Висаджувати алею будуть кращі спортсмени, активісти, відмінники, студентські лідери ТНЕУ.

Вшануємо пам'ять Героїв!