» » Семінар «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: міжнародна кар’єра-2»

Дата: 25-03-2014, 17:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці запрошує Вас взяти участь в семінарі «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: міжнародна кар’єра-2», який проходитиме у місті Відень (Австрія) з 6 травня до 9 травня 2014 року.

Мета проекту – сприяння залученню українських спеціалістів до процесів підтримання миру і міжнародної безпеки та ознайомлення учасників з можливостями стажування в міжурядових організаціях.

Програма семінару передбачає робочі зустрічі, воркшопи та презентації щодо процесу аплікації, проходження стажування та працевлаштування, а також кар’єрних можливостей в міжнародних міжурядових організаціях.

Місце проведення та заходи:

1) штаб-квартира Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ) - Презентація «Працевлаштування та робота в ОБСЄ».

2) Штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй у Відні (ООН) - Воркшоп «Стажування та робота в ООН».

3) Офіс Делегації ЄС до міжнародних організацій у Відні – Робоча зустріч «Стажування в Комісії ЄС».

Цільова аудиторія:

студенти, дослідники та спеціалісти з України, зацікавленні у проходженні стажування у міжнародних міжурядових організаціях.

Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів–Відень–Львів; проживання у готелі (категорія 3***) зі сніданками, візову підтримку,методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали,інтеграційно-розважальні заходи, диплом, що засвідчує участь у проекті.

Останній термін реєстрації для участі у проекті: 10.04.2014 року.

Організаційний внесок складає: 185 євро + 500грн (завдаток)

Для участі у проекті необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням

До 16.04.2014 р. потрібно надати повний пакет документів для відкриття шенгенської візи. З переліком просимо ознайомитися http://imans.com.ua/index/school/0-23

Контактна інформація:

e-mail: info[at]imans.com.ua, тел.: +38 063 7886291 - Яновська Інна, www.imans.com.ua