» » Шкідливі звички – шлях у безодню

Шкідливі звички – шлях у безодню

Дата: 27-03-2014, 16:38 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

«У здоровому тілі – здоровий дух». Саме таким має бути девіз кожного українського студента.

У рамках тижня здорового способу життя в університетській світлиці ТНЕУ відбулася зустріч з лікарем-методистом КУТОР «Центр Здоров’я» Андрієм Сігізмундовичем Зарусінським, який у доступній та пізнавальній формі розповів про шкідливі звички молодого покоління: тютюн, наркоманію, алкоголізм, а також навів переконливі аргументи про те, як вони руйнують наше здоров’я, а також моральний код нації. Студенти мали змогу переглянути цікавий фільм «Правда про куріння», зрозуміти важливу істину, що без тютюну, наркотиків, алкоголю не тільки можна обійтися, а й зберегти свій бюджет і найдорожче, що є в людини – її здоров’я.

Нехай же український здоровий дух живе у серці кожного і дарує найкращі хвилини життя! Будьмо здоровими!