» » Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

Дата: 16-05-2014, 15:24 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

15 травня 2014 року в актовому залі ТНЕУ відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»  та відзначення Дня факультету обліку і аудиту.

З вітальними словами  до присутніх звернулися проректор з наукової роботи ТНЕУ Зеновій Васильович Задорожний та декан факультету обліку і аудиту Олександр Любомирович Шашкевич. З презентацією виступила представник аудиторської фірми «КPMG» Юлія Шульга.

Чарівний світ мистецтва подарували усі присутнім учасники творчих колективів ТНЕУ: народний вокальний ансамбль «Галичанка», зразковий ансамбль танцю «Рожева пантера», гурт «Талісман», народний ансамбль танцю «Пролісок», ансамбль танцю «Флеш», народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о»,  гурт «Кралечки», солісти народного театру пісні «Для тебе»: Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Роксолана Залізняк. Свою улюблену пісню «Моя родина»  презентував Вадим Шухманн.

Не залишила байдужими пісня «Дивокрай» у виконанні Лілії-Марії Крисоватої та ансамблю танцю «Птаха щастя». Веселила глядачів команда КВН ФОА «Браві хлопці». Пісню про непросту долю бухгалтера на слова Василя Дерія  виконала студентка факультету обліку і аудиту Юлія  Віжанська. «Щастя водоспад» зичила усім солістка гурту «Називний відмінок» Оксана Кічак  разом з учасниками ансамблю танцю «Птаха щастя».

На завершення свята ведучі дійства Ірина Новомлинська та Юрій Дзюла побажали усім оптимізму і здійснення мрій.