Шановна академічна спільното!

Дата: 16-05-2014, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вельмишановні колеги!

Щиро вітаю наукову спільноту Тернопільського національного економічного університету з професійним святом -  Днем науки!

Інтеграція України у світовий освітній простір потребує всебічної якісної модернізації та вдосконалення системи економічної науки. Це вимагає наукового осмислення та творчого опанування здобутків як світової, так і вітчизняної економічної думки. Лише опираючись на розвинену та потужну науку, можна побудувати динамічну і конкурентоспроможну економіку.

Наш університет – це наукове серце Тернополя, один із провідних освітніх центрів української держави. Ми пишаємося нашими вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток вітчизняної науки, й робимо все, щоб зберегти наукові традиції Тернопільського національного економічного університету.

Упевнений, що спільними зусиллями ми створимо хороше підґрунтя для майбутнього української науки.

У цей чудовий весняний день щиро вітаю Вас із Днем науки. Бажаю Вам здоров'я, добра, родинного затишку та спокою. Нехай творче натхнення не залишає Вас на шляху новаторства, а наукові досягнення слугують на благо України!

Ректор ТНЕУ, д.е.н, проф.                                                А.І. Крисоватий