» » ЛІТНЯ ШКОЛА В БОЛГАРІЇ "СТИПЕНДІЇ, ГРАНТИ ТА СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ЄС"

Дата: 19-06-2014, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги молодих людей! Протягом 21-30 липня 2014 року в Республіці Болгарія (м.Обзор) відбудеться Літня школа "Стипендії, гранти та стажування для громадян України в ЄС".

Проект орієнтований на перспективних молодих людей, що мають бажання поєднати активний морський відпочинок на одному із найвідоміших молодіжних курортів Обзор та здобуття нових знань та навиків для навчання та стажування за кордоном.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:

18 академічних годин передбачає наступні навчальні модулі:

«Фінансування навчання та професійних стажувань за кордоном: міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми; процедура аплікації»;

«Стажування в міжнародних організаціях: можливості для українців; форми стажувань; волонтаріат».

«Аспірантура в Україні та в ЄС: відмінності, сильні сторони та недоліки».

«Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів; успішна співбесіда».

«SWOT – аналіз кар’єри молодого науковця».

ПОЗАКЛАСНА ПРОГРАМА:

розпочнеться із вечора знайомств у національному болгарському ресторані. Щоденно учасники літньої школи матимуть можливість оздоровитися на екологічно чистих пляжах із золотим піском, що у поєднанні із хвойними лісами утворюють унікальний мікроклімат, взяти участь у спортивних та інтелектуальних іграх. Численні бари-караоке, ресторани і дискотеки запросять у вечірній час.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України, зацікавлені у навчанні, проведенні наукових досліджень, стажування в Європі.

ТЕРМІНИ:

програма літньої школи розрахована на 10 днів із 21 липня по 30 липня.

Останній термін реєстрації для участі у проекті: 01 липня 2014 року.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

молодіжний курорт на побережжі Чорного моря – Обзор Учасники проживатимуть в комфортабельних приватних готелях. Розселення – дві особи у номері. Відстань до пляжу 150 -250 м.

ВАРТІСТЬ:

Огранізаційний внесок: 300 Євро + 500 грн. Організатори забезпечують:

-    проїзд автобусом євро-класу за маршрутом: Львів-Обзор-Львів;

-    проживання за прогамою в готелі в м. Обзор;

-    дворазове харчування (НВ);

-    методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали;

-    інтеграційно-розважальні заходи;

-    СД фотоальбом;

-    диплом що засвідчує участь у проекті.

Завантажити Переглянути онлайн