» » Творчі колективи ТНЕУ долучилися до святкування Дня Незалежності України у Тернополі

Дата: 29-08-2014, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На набережній тернопільського ставу, в рамках святкування Дня Незалежності, своє невичерпне пісенне мистецтво дарували усім присутнім таланти Тернопільського національного економічного університету: Павло Тютюнник, Ірина Хлистун, Ірина Новомлинська, а також заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська.

Прекрасний спів охоплював усю набережну, не хотілось думати про погане, лише все найкраще оповило серце і душу. Нехай і надалі повниться наша земля талантами, які прославляють її на весь світ. Vivat, університете!

Відділ гуманітарної освіти та виховання