» » Представник прокуратури провела лекцію для студентів юридичного факультету

Представник прокуратури провела лекцію для студентів юридичного факультету

Дата: 3-10-2014, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно представник прокуратури міста Тернополя, член Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області Уляна Петрівна Крамар провела лекція для студентів 2-го курсу юридичного факультету ТНЕУ.

Також до  заходу долучилася кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права юридичного факультету ТНЕУ, керівник курсу «Судові та правоохоронні органи», член Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області Яремко Оксана Михайлівна.

Упродовж заходу Уляна Петрівна акцентувала увагу на структурі та повноваженнях органів прокуратури, новелах законодавства та проблемах практичної діяльності прокуратури України.

Лекція проведена з нагоди відзначення Дня юриста з метою надання студентам практичних порад щодо вибору майбутньої професії.