» » Ми на сторінках «Літературного Тернополя»

Ми на сторінках «Літературного Тернополя»

Дата: 6-10-2014, 12:30 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Приємно, що студенти нашого Тернопільського національного економічного університету уже є на сторінках літературно-мистецького і громадсько-політичного часопису «Літературний Тернопіль». Усі вони є учасниками літературної студії «Магія слова», що під керівництвом методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Юрія Васильовича Дзюли плекає таланти у прекрасному і улюбленому усіма вищого навчального закладу.

Дозвольте тепер представити винуватців літературних публікацій: Ірина Мартинюк (факультет фінансів), Вікторія Плюта (факультет економіки та управління), Сніжана Радик (факультет аграрної економіки та менеджменту).

Нехай же і надалі зростають та міцніють таланти в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – Тернопільському національному економічному університеті. Віват тобі, університете!