» » ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених

Дата: 6-10-2014, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний гуманітарний університет (кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства), Національний університет «Одеська юридична академія» (кафедра права ЄС та порівняльного правознавства, кафедра міжнародного права та міжнародних відносин) та Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (кафедра міжнародного права) запрошують взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, яка відбудеться в місті Одесі 21 листопада 2014 року.

Для участі в конференції необхідно до 10 листопада 2014 року:
1. Заповнити заявку для участі в конференції, за зразком, що міститься у додатку.
2. Сплатити організаційний внесок у розмірі 120 гривень.

3. Надіслати Оргкомітету на електронну адресу

conf.intlaw@wunu.edu.ua такі документи: тези доповіді, заявку на участь, відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

Усі учасники конференції отримають збірники тез конференції та сертифікати учасника. При дистанційній участі, збірник тез буде надісланий після проведення конференції разом з сертифікатом учасника на поштову адресу, вказану в заявці, впродовж двох тижнів.

Регламент роботи конференції 21 листопада 2014 року:

10.00-10.30  – реєстрація учасників;

10.30-11.00  – відкриття та пленарне засідання;

11.00-11.30  – перерва на каву

11.30-15.00 – секційні засідання;

15.00 – підведення підсумків та вручення сертифікатів.

Детальна інформація про захід міститься у додатку або на сайті кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства МГУ – www.intlaw-dep.com/conference.

confintlaw_ukr.pdf
Завантажити Переглянути онлайн